ubezpieczenie na życie

Chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o bezpieczny start dzieci w dorosłość i o swoje przyszłe finanse – wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie. Dobrze dobrana polisa na życie zabezpieczy spłatę kredytu. Polisa posagowa przyda się Twojemu dziecku. Ubezpieczenie na życie może być również doskonałym sposobem lokowania i pomnażania kapitału.

Ubezpieczenie na życie i dożycie, które jest sposobem oszczędzania podobnym do tradycyjnej lokaty terminowej a jednocześnie korzystniejszym niż najlepsza lokata ze względu na zwolnienie zysku z podatku od zysków kapitałowych. To oferta dla osób ceniących bezpieczeństwo i pewność uzyskania wypłaty w określonej wysokości na koniec okresu umowy.

Tradycyjne ubezpieczenia na życie

Są to polisy na życie służące ochronie oraz ochronno-oszczędnościowe. Ich celem jest zapewnienie świadczenia najbliższym na wypadek śmierci ubezpieczonego. Wypłata świadczenia umożliwia spłatę zobowiązań – kredytów oraz podatków spadkowych. W tej grupie są również ubezpieczenia na życie pozwalające budować kapitał na przyszłość. Jest on wypłacany, np.po osiągnięciu przez Ciebie określonego wieku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.